Odzyskaj Spokój

Oprogramowanie do odzyskiwania danych z dysku po formacie

Zastanawiasz się, czy dostępna jest pełna wersja oprogramowania do odzyskiwania sformatowanych danych z dysku twardego i jak jej używać do odzyskiwania sformatowanych danych? Odpowiedzi znajdziesz w tym artykule.

Przypadkowo sformatowany dysk twardy?

Formatowanie to szybki i łatwy sposób na usunięcie danych, zmianę typu systemu plików i naprawę uszkodzonej partycji, a formatowanie dysku twardego jest jednym z typowych zadań, które użytkownicy komputerów mogą wykonywać od czasu do czasu. Jeśli jednak przypadkowo sformatujesz dysk twardy (nie jesteś przygotowany do formatowania), stracisz wszystkie dane sformatowanego dysku. Formatowanie jest również jedną z najczęstszych przyczyn utraty danych.

otwarty dysk jednotalerzowy

Na szczęście utracone pliki można odzyskać ze sformatowanego dysku, postępując zgodnie z właściwymi wskazówkami i korzystając z odpowiedniego sformatowanego oprogramowania do odzyskiwania danych z dysku twardego. Aby uzyskać najlepszy wynik odzyskiwania, należy zwrócić uwagę na kilka czynników: najważniejszą rzeczą, jaką należy zrobić, jest natychmiastowe zaprzestanie korzystania ze sformatowanego dysku twardego. Pliki utracone w wyniku formatowania faktycznie pozostają na dysku. Jeśli jednak będziesz nadal korzystać z dysku twardego, te utracone pliki z pewnością zostaną nadpisane. Nadpisanych plików nie można odzyskać żadnymi metodami.

Sformatowane oprogramowanie do odzyskiwania danych z dysku twardego do pobrania za darmo w pełnej wersji

Jakie jest najlepsze sformatowane oprogramowanie do odzyskiwania danych z dysku twardego do pobrania za darmo w pełnej wersji? DiskGenius to niezawodne i skuteczne oprogramowanie do odzyskiwania sformatowanego dysku twardego, zewnętrznego dysku twardego, dysku flash USB, karty SD, pendrive’a, dysku wirtualnego itp.

Jak zdobyć DiskGenius Professional Edition z kodem licencji ? Po pierwsze, możesz bezpłatnie pobrać wersję próbną DiskGenius Pro, która umożliwia wyszukiwanie i podgląd plików do odzyskania. W ten sposób z pewnością możesz upewnić się, czy pożądane pliki można odzyskać. Następnie możesz uzyskać kod licencji (klucz seryjny) na stronie zakupu, a następnie zarejestrować wersję próbną do pełnej wersji Professional Edition.

Przewodnik krok po kroku dotyczący odzyskiwania sformatowanych danych z dysku twardego: Jak odzyskać pliki ze sformatowanego dysku twardego bezpłatnie w systemie Windows 10?

Oto instrukcja krok po kroku, aby wykonać odzyskiwanie sformatowanych danych z dysku twardego za pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych DiskGenius.

Krok 1 : Zainstaluj i uruchom wersję próbną DiskGenius Professional. Następnie wybierz sformatowany dysk, na którym chcesz odzyskać dane, i kliknij przycisk Odzyskiwanie plików .

program Disk Genius

Krok 2 : Pojawi się okno dialogowe i musisz kliknąć przycisk Start , aby rozpocząć proces skanowania. Skanowanie dysku to proces wyszukiwania plików do odzyskania i może trochę potrwać. Poczekaj cierpliwie.

Krok 3 : Wyświetl podgląd utraconych plików.

Po zeskanowaniu utracone dane zostaną ładnie wyświetlone w oprogramowaniu: pliki i foldery z oryginalnymi nazwami oraz pliki sklasyfikowane według typu. Musisz wyświetlić podgląd obu, aby znaleźć to, co chcesz.

program Disk Genius odzyskane foto

Krok 4 : Skopiuj pliki na inną partycję / dysk.

Wybierz pliki, które chcesz przywrócić> kliknij prawym przyciskiem myszy wybrane dane> wybierz Kopiuj do . Następnie możesz wybrać lokalizację do przechowywania odzyskanych danych i zakończyć odzyskiwanie.

program Disk Genius odzyskiwanie plików

Pytania związane z odzyskiwaniem danych ze sformatowanego dysku twardego

1. Czy możemy odzyskać dane ze sformatowanego dysku twardego?

Tak, możliwe jest odzyskanie utraconych plików ze sformatowanego lub ponownie sformatowanego dysku twardego. Proces formatowania usuwa dane, co jednak nie powoduje ich trwałego usunięcia. Mimo że pliki nie są wyświetlane na dysku twardym, a miejsce na dysku jest zwolnione, w rzeczywistości nie są one usuwane. Najłatwiejszym sposobem odzyskania sformatowanego dysku twardego jest użycie niezawodnego oprogramowania do odzyskiwania danych z dysku twardego.

2. Jakie jest najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania sformatowanych danych w 2021 roku?

Kwalifikowane oprogramowanie do odzyskiwania danych obsługuje odzyskiwanie utraconych plików z dowolnych urządzeń pamięci masowej i odzyskiwania utraconych plików z różnych sytuacji utraty danych. Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania sformatowanych danych na dysku twardym może zmaksymalizować wynik odzyskiwania. Oto lista oprogramowania do odzyskiwania danych: DiskGenius (stara nazwa PartitionGuru) Professional, Eassos Recovery, Eassos Recovery Free, TestDisk, Undelete 360.

3. Jak mogę bezpłatnie odzyskać pliki ze sformatowanego dysku twardego?

Najlepszą metodą bezpłatnego odzyskania plików ze sformatowanego dysku twardego jest odzyskanie plików z kopii zapasowych. Jeśli kopie zapasowe nie są dostępne, sugerowanym sposobem jest użycie bezpłatnego oprogramowania do odzyskiwania dysku twardego. Bezpłatne pobieranie bezpłatnej wersji oprogramowania do odzyskiwania dysku twardego Eassos i odzyskiwanie utraconych plików lub partycji.

4. Czy dane można odzyskać z zewnętrznego dysku twardego?

Najczęściej utracone dane można odzyskać z zewnętrznego dysku twardego. Dzieje się tak, ponieważ formatowanie nie powoduje trwałego usunięcia danych. Jeśli jednak jesteś jednym z następujących przypadków, danych nie można odzyskać:

  • Wykonujesz pełne formatowanie zewnętrznego dysku twardego.
  • Po sformatowaniu przechowujesz duże ilości danych na zewnętrznym dysku twardym.
  • Sformatowany zewnętrzny dysk twardy składa się z dysku SSD.

5. Skąd można bezpłatnie pobrać oprogramowanie do odzyskiwania danych bez ograniczeń z kluczem do systemu Windows 10 w wersji 64-bitowej?

DiskGenius Professional Edition to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych dla wszystkich typów urządzeń pamięci masowej i obsługuje odzyskiwanie nieograniczonej ilości utraconych danych. Bezpłatnie pobierz DiskGenius i zarejestruj go za pomocą kodu licencyjnego, po czym możesz uzyskać nieograniczone oprogramowanie do odzyskiwania danych dla systemu Windows 10 w wersji 64-bitowej.

 

Adresy punktów przyjmujących zlecenia można zobaczyć pod tym linkiem “Punkty przyjmowania zleceń

MiP Data & Forensic oferuje odzyskiwanie utraconych danych z najcięższych przypadków utraty danych ze wszystkich nośników informacji

w największym europejskim  Centrum odzyskiwania danych w Warszawie